2 392,-
NB: Akkurat nå kan det forekomme visse forsinkelser på våre leveranser. Les mer.
North Sikkerhetsnett er et ekstremt stabilt sikkerhetsnett med kraftige rør, stabile fester og tykt nett. Les mer
North Sikkerhetsnett er et ekstremt stabilt sikkerhetsnett med kraftige rør, stabile fester og tykt nett. Stengene er 1,9 meter høye og gir god beskyttelse for de som hopper høyt. Nettet er lett å montere siden festene allerede er sveiset fast i rammens bein. Festekonstruksjonen er meget solid og konstruert for å tåle ekstremt høy belastning.
Vel inne på trampolinen finns det nye HPS systemet som forhindrer både at man kan trampe utenfor trampolinen og inn mellom fjærene.
Dette sikkerhetsnettet har en selv-stengende inngang. Du går inn på trampolinen gjennom en liten «korridor» som stenger seg selv når du vel er inne. Det er en viktig detalje på sikkerhetsnettet ettersom barn ofte kan «glømme» å stenge etter seg og ulykker da lett kan skje. Det var akkurat dette som skjedde med et av våre barn, som ramlet baklengs ut gjennom et vanlig sikkerhetsnett.
Det var da vi begynte å jobbe med overlappende innganger.
Sikkerhetsnettets øvre kant er dessuten knappt 1,9 m høyt, hvilket er 1-2 dm høyere enn de fleste andre nett på markedet. Dette for å gi bedre beskyttelse, for man kan hoppe høyt på en Explorer.
Nettet er UV-beskyttet.
OBS! Finnes i ulike årsmodeller!
Versjonen med kun størrelser oppgitt passer til North Challenger og Explorer solgt fom. 2018 med svart design.
Classic er designet for sikkerhetsnett med bøyde stolper tilhørende trampolinene North Challenger og Explorer Classic med grønn kantbeskyttelse, samt Performer Classic med blå kantbeskyttelse, solgt i perioden 2015-2018.
Manual:
Har du spørsmål?
Ring oss gjerne!
85 22 63 90
Telefontid:
Man-tors kl. 9-17
Fre kl. 9-16
Lunch-stengt: kl.12-12:30
Til kundeservice